نیلوفر

نیلوفر جان تا این لحظه 2 سال و 4 ماه سن دارد

خرید بک لینک دائمی

بازخورد یکی از مهمترین مباحث سئو است خرید بک لینک دائمی که بسیاری از افراد در مورد آن نظرات متفاوت و متناقضی دارند. اما امیر گمسری معتقد است که بخش بازخورد 30٪ 100٪ SEO است. بازخورد یک لینک خارجی از سایت (الف) به سایت شما (ب) است خرید بک لینک و کارشناسان آن را لینک سایت (الف) به سایت (ب) می نامند. در واقع ، بازخورد برخی از اعتبار یک صفحه را به صفحه دوم منتقل می کند

بازخورد خرید چیست؟
خرید بازخورد از دیدگاه متخصصان گوگل خرید بک لینک و سئو ، بسته به شرایطی که هنگام خرید دارید ، می تواند بر روی سایت سئو سایت شما تأثیر مثبت یا منفی بگذارد. تاکنون ، ما یاد گرفته ایم که مدیران وب و مدیران سایت باید از شرایط خرید تبعیت کنند. خرید بازخورد سئو توانایی خوبی در افزایش رتبه سئو سایت شما دارد. همانطور که می دانید ساخت بک لینک با توجه به دامنه وب سایت و شرایط آن انجام می شود تا بهترین تأثیر را از بازخورد سایت ما داشته باشید.

ساختار رابطه
هدف از ساختار پیوند یا بازخورد بررسی خرید بک لینک برچسب html برای ایجاد پیوند و آنچه موتورهای جستجو در منبع سایت می بینند. از مارکر برای ایجاد پیوند استفاده می شود. در تصویر زیر قسمت های مختلف این برچسب را به شما نشان داده ایم.

ساختار بازخورد

متن پیوست شده یا همان عبارتی که مرتبط است.
خرید بک لینک ویژگی Nofollow که می تواند برای پیوندها در نظر گرفته شود تا خزنده Google هنگام بررسی پیوندهای اعتباری را منتقل نکند و فقط از یک صفحه به صفحه دیگر منتقل شود.
اگر می خواهید پیوند شما در یک برگه جدید در مرورگر باز شود ، می توانید از عملکرد خالی "target =" _ استفاده کنید.
لینک سازی چیست؟
روابط ساختن دو قسمت اصلی دارد: ایجاد روابط درونی و بیرونی. پیوند داخلی به معنای پیوند دادن از صفحات دیگر سایت ما به صفحات دیگر سایت ما است.

اما سوال مهمتر این است که اتصال خارجی چیست! خرید بک لینک وقتی از سایت دیگری به سایت ما یک طرفه می شوید ، یک پیوند کاملاً یک طرفه به سایت ما بازخورد محسوب می شود و برای Google ارزشمند است.

ارتباط داخلی و خارجی

پیوندهای موتور جستجو به چه معناست؟
بازخورد موتور جستجو ، به ویژه Google ، برای دو منظور مهمتر است:

برای رتبه بندی در نتایج جستجو ، صفحات را رتبه بندی کنید
صفحات وب جدیدی پیدا کنید
خرید بک لینک شما باید تاریخچه خزیدن را بدانید. وقتی Google برای اولین بار یک صفحه وب را می گیرد ، کل صفحه را اسکن کرده و به آن صفحه پیوند می خورد. اگر به کل دنیا در وب به عنوان کتابخانه نگاه کنید و سایت ها توسط کتاب های این Google خوانده می شوند ، همه آنها کتاب های جدیدی هستند و در کتاب های پرفروش و معتبر و برای آن میزان علاقه معرفی شده اند ، معیارهای خاص خود را دارد.

از این طریق یاد گرفتیم که گوگل نه تنها مطالب محمد جانبلاغی موجود در وب سایت ها ، بلکه پیوندهای صفحه را نیز می خواند. در واقع علاوه بر محتوا ، تعداد پیوندهای خروجی و کیفیت آنها نیز برای گوگل مهم است.

خوب ، ما یاد گرفته ایم که پیوندها برای گوگل مهم هستند و یکی از عوامل Google برای رتبه بندی و رتبه بندی نتایج جستجو برای بک لینک ها است. خرید بک لینک در سال های ابتدایی گوگل و در حالی که PageRank وجود داشت ، تعدادی از کارشناسان با بدخواهی PageRank جعلی را برای خود ایجاد کردند و دارای رتبه بندی خوبی در نتایج جستجو بودند ، که گوگل پاسخ جسورانه ای به آن داد و الگوریتم خود را به پنگوئن ارائه داد. در صفحه نتایج جستجو برای دوستانی که کارهای غیراصولی انجام می دهند.

الگوریتم پنگوئن روی خرید بک لینک پیوندهایی برای شناسایی و تحریم سایتهایی که نقض می کنند تمرکز دارد. اما فاکتورهای زیادی برای بخش بازخورد وجود دارد که برخی از آنها را برای شما آماده کرده ایم.

 

بازخورد از دامنه های قدیمی: بازخورد به دامنه های خرید بک لینک قدیمی که در حال به روزرسانی هستند قوی تر از دامنه های جدید است.
تعداد دامنه هایی که به شما منجر می شوند: تعداد دامنه هایی که به سایت شما لینک می شوند یکی از مهمترین فاکتورهای Google در صفحه نتایج جستجو است. تصویر زیر 1 میلیون صفحه نتایج جستجو را نشان می دهد.


تعداد صفحات پیوند داده شده: تعداد صفحات دارای پیوند خرید بک لینک (که به سایت ما پیوند دارند) از یک دامنه نیز بر رتبه بندی تأثیر می گذارد.
بازخورد عبارت مرتبط: بله ، عبارتی که با آن بازخورد ایجاد می شود نیز برای رتبه بندی مهم است ، اما باید مراقب باشیم که این کار را به صورت اسپم و غیرمعمول انجام ندهیم!
نام جایگزین (Alt) در بازخورد تصویر: هنگام طبقه بندی تصاویر به عنوان بازخورد به عنوان متن لنگر ، alt مهم است.
بازخورد از سایت های edu یا .gov. : آقای مت کاتز ، مدیر اسپم گوگل ، گفت که عامل اصلی پیوندهای با کیفیت edu نیست ، gov و Google بسیاری از این دامنه ها را نادیده می گیرد. اما نمی توان گفت که این نوع پیوندها از نظر گوگل کاملاً بی تأثیر هستند.
اصالت صفحه پیوندی: تراکم یا خرید بک لینک اصالت صفحه ای که از آن پشتیبان تهیه کرده اید از گذشته تا به امروز برای Google مهم بوده است.


اعتبار دامنه های بازخورد: اعتبار خرید بک لینک تراکم دامنه های بازخورد


تاریخ : 26 خرداد 1400 - 19:40 | توسط : مدیر سایت | بازدید : 967 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهیدهیچ نظری ثبت نشده است

نظر شما

نام
ایمیل
وب سایت / وبلاگ
پیغام