نیلوفر

نیلوفر جان تا این لحظه 2 سال و 4 ماه سن دارد

راز و رمز موفقیت در زندگی

موفقیت برای من استمرار استقامت در برابر مصیبت است و فروتن ماندن در طول برد. آنچه مرا بسیار تحت تأثیر قرار داده است تا رئیس من و مدیرعامل شرکت ما سرسختی وی باشد. آمدن به کشور جدید در اوایل دهه 20 بدون پول ، پس از آن برای پیدا کردن یک راز موفقیت  شرکت چند میلیون دلاری باورنکردنی است. اما فراتر از آن ، او خیلی سریع همه اینها را از دست داد. با وجود آن پیدایش و سقوط سریع ، او به بعد ادامه داد.

امروز ، وی چندین شرکت را اداره می کند ، از جمله یک شرکت با بیش از 1000 کارمند. با این حال ، حتی اگر او می تواند در صدر یک کوهپایه ایستاده و پیروزی را اعلام کند ، به هر حال نسبت به نقش خود در این همه فروتن است و همیشه در مورد چگونگی بهتر خدمت به مشتریان و کارمندان خود فکر می کند. عزم و روحیه فروتنانه او ، از نظر من ، چه چیزی باعث موفقیت او می شود.

برندی برنوسکی

برندی-برنوسکی

بنیانگذار و رئیس کیمیاگر ، کیمیاگری + هدف

معنای موفقیت در 10 سال گذشته بارها تغییر کرده است . شکرگزاری  هنگامی که من دانشجوی کارشناسی ارشد بودم ، موفقیت به نظر می رسید مانند برگه ها و وعده موقعیت خوب در دانشگاه بعد از دفاع. بعد از ترک من ، معنای جدیدی پیدا کرد: شغلی که مزایای بزرگی را ارائه می داد.

اما بعد از دو سال کار کردن با یک غیر انتفاعی عالی ، من آزادی و انعطاف پذیری را آرزو کردم و تصمیم گرفتم آزاد شوم. از آنجا که من در مورد تجارت و کار با مشتریان بیشتر آموختم ، موفقیت به نظر می رسد بیشتر اعضای تیم ، درآمد بیشتر و دید بیشتر. تا سال گذشته بود که واقعاً فهمیدم که چه موفقیتی است: بودن در موقعیتی که وقتی در بیمارستان و خارج از بیمارستان می توانم وقت با مادرم باشم.

پزشکان در تلاش بودند تا بفهمند چه اشتباهی رخ داده است تجسم خلاق  ، آیا این دوباره سرطان است یا چیز دیگری. در پایان ، این سرطان بود. صبحهایم را با او می گذرانم ، کنار او می نشینم ، از او مراقبت می کنم ، به او سخت می گذارم و سعی می کنم به او یادآوری کنم که همیشه امید وجود دارد. من توانستم برنامه و نقش خود را تغییر دهم تا در آنجا حضور داشته باشم.

ما همیشه به این فکر نمی کنیم که بتوانیم حضور خود را در جایی که باید بیشتر باشد به عنوان یک موفقیت کسب کنیم ، اما این برای من کاملاً مهم است - با مشتری ها ، با اعضای تیمم ، با خانواده ام.