نیلوفر

نیلوفر جان تا این لحظه 2 سال و 4 ماه سن دارد

کسب درآمد اینترنتی از 0 تا 100

3. نوشتن مستقل: کلمات خود را بفروشید
نویسنده مستقل زن
ممکن است من با چیزی که خوب می شناسم کسب درآمد از اینترنت  شروع کنم. وقتی 20 سال پیش به عنوان یک نویسنده مستقل شروع به کار کردم ، اوضاع بسیار متفاوت بود. من بیشتر برای مجلات می نوشتم ، و برای ارسال پیش نویس ها و نمایش داده ها مجبور شدم به ایمیل حلزون اعتماد کنم. هفته ها منتظر پاسخ ویراستارانم هستم. بسیاری از مردم صبر و تحمل آن را نداشتند ، و معدودی به اندازه کافی در گیر بودند که بتوانند درآمدی واقعی از آن کسب کنند.

اما اینترنت همه چیز را تغییر داده است. امروز ، شما می توانید تصمیم بگیرید که نویسنده مستقل شوید و اگر خوش شانس باشید ، در همان روز تکلیفی دریافت کنید. بدیهی است هرچه مهارت و مهارت شما بهتر باشد ، پروژه های شما و نرخ نوشتن آزاد خواهد بود.

نویسندگان مستقل امروز می توانند از بازارهای متنوعی انتخاب کنند. می توانید برای مجلات ، به صورت آنلاین یا چاپی بنویسید. می توانید با راه اندازی سایت شخصی خود ، یا نوشتن برای شخص دیگری ، وبلاگ خود را انجام دهید. بازار مقالات جدید در اینترنت گسترده است ، و کارهای زیادی برای انجام آن وجود دارد.

علاوه بر این ، ناشران کتاب همیشه به دنبال کتاب بزرگ کسب و کار اینترنتی  بعدی هستند. مردم به نامه های فروش ، برگه های سفید ، کپی وب سایت و کتاب های الکترونیکی نیاز دارند. به عبارت دیگر ، اقیانوس کاری برای انجام کار وجود دارد ، و اگر نویسنده جاه طلبی هستید ، می توانید در آن شیرجه بزنید و سود ببرید.

حتی دوره های آنلاین در دسترس است که به شما یاد می دهد چگونه از نوشتن یک زندگی تمام وقت کسب کنید.

اگر می خواهید از خانه به عنوان نویسنده مستقل کار کنید ، قبل از شروع کار ، این فهرست را در نظر بگیرید:

نمونه ها. قبل از اینکه بتوانید خودتان شروع به بازاریابی کنید ، به برخی از نمونه ها نیاز دارید. دریابید که ابتدا به کدام بازار می خواهید نزدیک شوید ، و سپس برخی از نمونه های مرتبط را پیدا یا ایجاد کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید دست خود را در وبلاگ نویسی امتحان کنید ، برخی وبلاگ های موفق را مطالعه کنید و سپس چند مورد از خود بنویسید تا به عنوان نمونه استفاده کنید. این کار را برای هر بازاری که می خواهید برای آن بنویسید انجام دهید.
ابزارها برای کار به عنوان نویسنده مستقل خانه نیازی به کار زیادی ندارید ، اما برخی از ابزارهایی که باید داشته باشید وجود دارد. مهمترین رایانه شما خواهد بود. سریعترین دسترسی به اینترنت را که می توانید از آن برخوردار شوید ، دریافت کنید. مهم نیست که چه نوع رایانه ای را بدست می آورید. فقط مطمئن شوید که به اندازه کافی راحت هستید تا وقت زیادی را با آن سپری کنید. کسب درآمد از تلگرام  اکثر مشتری ها از شما درخواست می کنند که کار خود را به عنوان سند Microsoft Word ارسال کنید ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که هر برنامه ای که استفاده می کنید سازگار است. علاوه بر این ، به این دلیل که وقت زیادی را در رایانه می گذرانید ، مطمئن شوید که دارای فضای کار خوبی با نور مناسب هستید. بعضی از مشتری ها می خواهند از طریق تلفن یا اسکایپ به شما برسند ، بنابراین هم تنظیم شده و هم دسترسی دارند. برای پیگیری فروش ، سفارشات و حسابهای دریافتنی شما به یک برنامه صورتحساب مانند لیست سریع دستمزد و یک سیستم حسابداری مناسب نیاز دارید.
تابلوهای شغلی. با شروع کار ، باید به دنبال کار بگردید و بهترین مکان برای انجام این کار در یکی از تابلوهای شغلی آنلاین است. مکان هایی مانند Fiverr ، Elance ، Freelancer و oDesk بهترین دوستان نویسندگان امروز هستند. آنها به افراد و مشاغل این امکان را می دهند که پروژه ها را ارسال کنند ، و مترجمان آزاد برای آنها پیشنهاد دهند. به سایت های مختلف نگاهی بیندازید ، در ابتدا برای دسترسی رایگان ثبت نام کنید و سپس پیشنهادهایی را برای پروژه هایی که مورد علاقه شما هستند قرار دهید. برای پیدا کردن شیار خود ، برخی از آزمایش و خطا طول خواهد کشید ، اما پس از انجام کار ، کارها شروع به چرخیدن خواهند کرد.
پایداری و تعهد. در حین تعقیب مشروبات الکلی مستقل نیاز به استمرار کافی دارید. این مشاغل ذهنی است و در حالی که ممکن است یک نفر نوشتن شما را دوست داشته باشد ، ممکن است دیگری نباشد. تمام تلاش خود را بکنید تا همیشه کپی خوب و محکم تولید کنید و به تعهد خود مبنی بر انجام بهترین کاری که می توانید برای مشتریان خود انجام دهید ادامه دهید. فقط با تعهد به انجام این دو کار ، می توانید مایل جلوتر از رقابت خود باشید.

 

https://www.janblaghy.ir/%da%a9%d8%b3%d8%a8-%d8%af%d8%b1%d8%a2%d9%85%d8%af-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%9f/

 

https://www.janblaghy.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%da%a9%d8%b3%d8%a8-%d9%88-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c/