نیلوفر

نیلوفر جان تا این لحظه 2 سال و 4 ماه سن دارد

پارتیشن شیشه ای هوشمند چیست؟

پارتیشن شیشه ای در دسته بندی خود تنوع زیادی دارند. پارتیشن شیشه ای فریم لس، پارتیشن شیشه ای تک جداره، پارتیشن شیشه ای دو جداره. شما می توانید پارتیشن های شیشه ای هوشمند را از هر یک از این نوع پارتیشن ها انتخاب کنید. در مورد این نوع پارتیشن اداری بیشتر بدانید.

در گذشته از پارتیشن های شیشه ای برای ایجاد پرده با کمک کرکره استفاده می شد. این موانع نیاز به تمیز کردن بیشتری داشتند، کرکره ها باید مرتبا تمیز می شدند. علاوه بر این، شیشه پارتیشن باید در مدت زمان کوتاهی تمیز می شد. اما پارتیشن های هوشمند امروزی به دلیل نداشتن پرده، مشکلات نظافتی کمتری دارند. ممکن است برای ساخت پارتیشن های شیشه ای نیاز به خرید مبلمان اداری جدید داشته باشید. می توانید رنگ این مبلمان را با رنگ پارتیشن شیشه ای ترکیب کنید تا ترکیب زیبایی در دکوراسیون خود ایجاد کنید.

این شیشه برای اتاق کنترل مناسب است. زیرا در طول جلسات می توان آن را به صورت مات اصلاح کرد و بعد از جلسات شفاف کرد. با شفاف سازی مانع می توانید عبور و مرور کارمندان را کنترل کنید و با مه زدن شیشه از عبور نور به داخل جلوگیری کنید. برای استفاده از این نوع پارتیشن در اتاق کنفرانس چالشی نخواهید داشت زیرا به راحتی می توانید از شیشه آن به عنوان ویدئو پروژکتور استفاده کنید. البته شما می توانید این واحدها را در اندازه ها و نیازهای مختلف سفارش دهید و محدودیتی در این مورد وجود ندارد.


عملکرد پارتیشن شیشه ای هوشمند
برخی از خصوصیات این نوع پارتیشن مشابه انواع دیگر شیشه می باشد. به عنوان مثال، تمام پارتیشن های شیشه ای امکان دید از هر دو طرف را فراهم می کنند. با پارتیشن های شیشه ای می توانید فضایی شیک و مدرن برای دفتر خود ایجاد کنید. هر کدام از آنها در اندازه ها و رنگ های مختلف تولید می شوند. برای اینکه این نوع پارتیشن قابلیت عایق بندی در برابر صدا را داشته باشد، لازم است فضای مورد نظر را به خوبی پوشش دهد. مثلاً قبل از سفارش، ابعاد مورد نیاز را اندازه بگیرید و سپس سفارش دهید.

پارتیشن های شیشه ای هوشمند مانند انواع دیگر به راحتی نصب می شوند. با این پارتیشن ها می توانید فضا را به طور بهینه تقسیم کنید. تنوع رنگ و نقش این مدل را جذاب می کند که به راحتی می توان آن را برای فضاهای مختلف سفارش داد و با سایر عناصر برای دکوراسیون اداری هماهنگ کرد.


مقدمه ای بر پارتیشن شیشه ای هوشمند
موانع هوشمند که به عینک های هوشمند نیز معروف هستند، دنیای دکوراسیون را متحول کرده اند. یکی از مهم ترین ویژگی های پارتیشن های شیشه ای ضد اشعه ماوراء بنفش است. آنها فیلتر خوبی در برابر اشعه های خورشید هستند و اجازه عبور این اشعه ها را نمی دهند. می توانید از کنترل از راه دور برای کنترل شفافیت یا شفافیت پارتیشن استفاده کنید. همچنین می توانید مشخص کنید که کدام پارتیشن های شیشه ای عملکرد مشابهی دارند. برای مثال پارتیشن های شرقی را پیکربندی کنید و پارتیشن های غربی را هماهنگ کنید. البته استفاده از این عینک هوشمند فراتر از این است. می توانید از آن برای حمام، اتاق کنفرانس، لابی و موارد دیگر استفاده کنید. در واقع این پارتیشن برای هر قسمتی که گاها مورد نیاز است دید کاملی از فضای اطراف خود دارد. گاهی اوقات این دیدگاه محدود است. با کمترین زمان ممکن و یک کلید ساده می توانید اتاق کنفرانس خود را از دید مخفی کنید یا آن را به حالت قبلی برگردانید.

https://www.tetraform.com/product/%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%AA%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D8%B4%DB%8C%D8%B4%D9%87-%D8%A7%DB%8C/


تاریخ : 23 اسفند 1400 - 16:19 | توسط : مدیر سایت | بازدید : 38 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید