نیلوفر

نیلوفر جان تا این لحظه 2 سال و 4 ماه سن دارد

کتاب اثر مرکب

دارن هاردی یکی از افراد موفق در زمینه سخنرانی‌های انگیزشی و مشاوره کسب و کار است. وی با انتشار کتاب اثر مرکب، محبوبیت بسیار زیادی کسب کرد و به درآمد قابل توجهی رسید. این کتاب آنقدر مورد استقبال قرار گرفت که حتی آموزگاران موفقیت نیز آن را تدریس می‌کنند و هم اکنون میلیون‌ها نفر به عنوان مخاطب پر و پا قرص این کتاب، از محتوای شگفت انگیز آن استفاده می‌کنند. با ما در این مقاله همراه باشید تا توضیحاتی راجع به کتاب اثر مرکب ارائه کنیم.


درباره‌ی دارن هاردی نویسنده کتاب اثر مرکب

دارن هاردی (Darren Hardy) نویسنده، سخنران و مشاور و ناشر سابق مجله موفقیت است. شروع تجربه وی در حیطه موفقیت و نویسندگی از 18 سالگی‌ بود و در سال 2007 ناشر مجله موفقیت شد. وی در سال 2010 کتاب اثر مرکب را نوشت که سرشار از نکات مهم برای رسیدن به موفقیت و تغییرات مثبت در زندگی روزمره است. این کتاب آنقدر دوست داشتنی و در عین حال پرمحتوا است، که تحت تاثیر آن بسیاری از افراد به موفقیت رسیدند.

این  کتاب اثر مرکب موفقیت، از سوی افراد موفق و مشاوران بسیاری توصیه می‌شود؛ به گونه‌ای که اکثر آنها افراد را به مطالعه چند باره این کتاب توصیه می‌کنند. دارن هاردی علاوه بر کتاب اثر مرکب، کتاب‌های معروف دیگری را نوشته است. این کتاب‌ها عبارتند از:

• ترن هوایی کارآفرینی
• امسال تکرار نخواهد شد!
• استثناء باشید!
• هنر خوب زندگی کردن
• هنر خوب اندیشیدن

محتوای کتاب اثر مرکب

کتاب اثر مرکب نوشته‌ی دارن هاردی است که یکی از موفق‌ترین افراد حال حاضر جهان محسوب می‌شود؛ این خود دلیلی بر پرمحتوا بودن و مناسب بودن این کتاب برای افرادی است که به دنبال موفقیت هستند. کتاب اثر مرکب سرشار از حقایقی است که شما را در رسیدن به موفقیت یاری می‌کند؛ به طوری که کتاب اثر مرکب را ماحصل تجربه دارن هاردی می‌دانند. کتاب اثر مرکب از اصول اساسی و موضوعات مهمی تشکیل شده که تک تک آنها می‌توانند شما را به موفقیت نزدیک و نزدیک‌تر کنند.
کتاب اثر مرکب به خوبی حول تاثیر سبک زندگی بر موفقیت می‌چرخد. این کتاب با بهره‌گیری از مطالبی ارزشمند به شما یاد می‌دهد که چگونه با ایجاد تغییرات کوچک در زندگی روزمره خود می‌توانید به موفقیت دست یابید. همچنین در این کتاب استراتژی‌های ارزشمند و عملی بسیاری به چشم می‌خورد که بارزترین آنها عبارتند از:
چگونه همیشه برنده شوید: این استراتژی به شما کمک می‌کند تا از رقبا پیشی بگیرید و همیشه برنده باشید؛ حتی اگر رقیبانتان از شما با تجربه‌تر، کتاب اثر مرکب قوی‌تر و با استعداد‌تر باشند. نه تنها در حیطه کسب و کار بلکه در هر مسئله‌ای مانند مسابقات ورزشی یا چالش‌های درسی، این استراتژی می‌تواند شما را به پیروزی برساند.
چگونه عادت‌های بد خود را ترک کنیم: شاید اصلی‌ترین موضوعی که در این کتاب مطرح می‌شود، ترک عادت‌های بد و ظاهراً کوچکی است کتاب اثر مرکب که شما را از موفقیت دور کرده است. حتی ممکن است عادت‌هایی را ترک کنید که از وجود آنها در خود بی‌خبر باشید!
چگونه خودتان را ترغیب به انجام کارهایتان کنید: این استراتژی از جهات مختلف ارزشمند است. از طرفی به شما یاد می‌دهد که از انجام کار سر باز نزنید و کارهایتان را به تعویق نیندازید و از طرف دیگر به شما می‌آموزد تا کارهایی که انجام دادن آنها را دوست ندارید، به سرانجام برسانید.
به دست آوردن نیروی قدرتمند تکانش: این نیرو شما را غیرقابل توقف می‌کند و خستگی را حین کار، برایتان بی معنی می‌سازد. در کتاب اثر مرکب استراتژی‌هایی ارائه می‌شود که شما را به این نیرو مجهز خواهند کرد.
شاید با خود بگویید که افراد موفق از یک برتری ناعادلانه نسبت به من برخوردارند و به همین دلیل به موفقیت دست یافته‌اند. درواقع این سخن شما درست است. آنها اسراری را می‌دانند که باعث برتری آنها نسبت به شما شده است. در کتاب اثر مرکب، علاوه بر استراتژی‌های موثر، اسراری از موفقیت برایتان فاش می‌شود که می‌توانید از آنها به عنوان کلیدی برای رسیدن به پیروزی استفاده کنید و نسبت به رقبایتان برتر باشید.
چند نکته شگفت انگیز درباره کتاب اثر مرکب
اگرچه این کتاب سرشار از محتوای ساده و در عین حال موثر برای موفقیت است، اما بگذارید تا نکاتی شگفت انگیز از آنرا بازگو کنیم. بارزترین نکاتی که در کتاب اثر مرکب جلوه‌گری می‌کنند عبارتند از:

 

کتاب اثر مرکب مضمونی جامع دارد!

یکی از ویژگی‌های کتاب خوب آن است که مناسب تمام اقشار جامعه و سنین مختلف باشد. خوشبختانه کتاب اثر مرکب مضمون و هدفی جامع دارد که قابل استفاده برای پیر و جوان، کارمندان، صاحبان کسب و کار‌های بزرگ و کوچک، مدیران، ورزش‌کاران، دانشجویان و دانش آموزان و کسانی است که به دنبال تغییر در زندگی خود هستند. این کتاب هرآنچه که فرد برای رسیدن به موفقیت و ترک عادت‌های بد روزمره نیاز دارد را در خود جای داده است.

 

این کتاب اثرگذاری فوق العاده‌ای دارد!

کتاب اثر مرکب اگرچه اثر مرکب ماحصل تجربیات، سخنرانی‌ها و مطالب ارزشمند افراد موفق دیگر است اما یک کتاب بدیهی نیست و بسیار تاثیر گذار است. اگر به طور خوب و مناسب از این کتاب و مطالب شگفت انگیزش بهره برده و به آن عمل کنید، به یک شخص موفق تبدیل خواهید شد. این کتاب با تاثیرگذاری شگفت انگیزی که دارد، زاویه دید جدیدی به خواننده می‌دهد و نگرش‌های او را به سمت مثبت زندگی هدایت می‌کند.


اثر مرکب قابلیت ورود به زندگی روزمره را داراست!

همانطور که گفته شد، مضمون کلی و هدف اصلی این کتاب، ترک عادت‌های بد و تغییر سبک زندگی به سمت مثبت است که کلید موفقیت شما در هر زمینه‌ای محسوب می‌شود. این کتاب به خوبی قابلیت ورود به زندگی روزمره را داراست و در صورتی که در سبک زندگی و رفتارهای ما رخنه کند، بیشتر و بیشتر به موفقیت نزدیک خواهیم شد. بنابراین اگر از سبک زندگی خود راضی نیستید و به دنبال ترک عادت‌های بد و ورود به جمع افراد موفق هستید، کتاب اثر مرکب را از دست ندهید.


اثر مرکب تکراری نمی‌شود!

کتاب اثر مرکب از سوی بسیاری از افراد موفق و آموزگاران و سخنرانان پیشنهاد می‌شود؛ جالب‌تر اینکه مطالعه چند باره این کتاب توصیه اصلی این افراد است. درواقع مطالب نوشته شده در کتاب اثر مرکب آنقدر جذاب و در عین حال واقعی است، که هیچ گاه تکراری نمی‌شود و بارها و بارها می‌توان از آن استفاده کرد.


تاریخ : 31 خرداد 1400 - 22:50 | توسط : مدیر سایت | بازدید : 1047 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید

طراحی سایت

شما احتمالاً از عنوان مقاله می دانید طراحی سایت که در مورد چه چیزی می خواهیم صحبت کنیم! ... آره! درست است ، این قابل دور زدن است ، اما فقط اگر شما یک تکنسین نیستید که می داند چه کاری انجام می دهد. بنابراین تا پایان این مقاله با طراحی سایت ما همراه باشید و به یاد داشته باشید که نظرات شما ما را تشویق می کند.

اگر فکر می کنید برای ایجاد سایت رایگان به یک شخص یا برنامه نویس نیاز دارید ، اشتباه می کنید. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم یکی از بهترین محمد جانبلاغی طراحی سایت و لذت بخش ترین تجربه های طراحی وب سایت خود را بدست آورید.

طراحی سایت در این مقاله می خواهیم 5 سازنده وب سایت داخلی و خارجی را به شما معرفی کنیم که به شما امکان ساختن وب سایت را می دهند و از بهترین ابزارهای طراحی رایگان وب سایت هستند ، من به شما پیشنهاد می کنم ساخت یک وب سایت رایگان را فقط با یک نفر انتخاب کنید این سازندگان وب سایت را انتخاب کنید. زیرا با کمک یک سایت ساز می توانید نحوه کار طراحی سایت سایر سایت سازان را یاد بگیرید و یاد بگیرید که چگونه به راحتی کار کنید.

1- Wix Website Builder ، اولین پلت فرم رایگان طراحی وب سایت

Wix Site Builder یک ابزار ساخت سایت آنلاین است طراحی سایت که از طریق یک مرورگر وب قابل دسترسی است. Wix یکی از قدیمی ترین سایت سازها در جهان است. اخیراً این شرکت برای راضی نگه داشتن کاربران خود ، 500 مگابایت فضای ذخیره سازی فایل های زیر دامنه به همراه تبلیغات برای آنها را در اختیار میزبان قرار داده است.

یکی طراحی سایت از مزایای حالت سایت ساز رایگان Wix این است که به شما امکان دسترسی به همه بخش ها را می دهد و به شما امکان می دهد استفاده از سیستم را برای همیشه با استفاده از یک حساب رایگان تجربه کنید. همچنین ، اگر واقعاً به رشد و اداره سایت خود نیاز دارید ، باید از برنامه های پولی آن استفاده کنید.

اما به خاطر داشته باشید که وب سایت های wix برای کاربران ایرانی توانایی همسو شدن صحیح را ندارند طراحی سایت و فقط برای کاربران خارج از ایران در نظر گرفته شده اند.

2- سازنده سایت وردپرس کاملا رایگان ، با هاست و دامنه اجباری

وردپرس یک بسته نرم افزاری رایگان طراحی سایت منبع باز آنلاین است که به شما امکان می دهد به سرعت چندین وب سایت ایجاد کنید. یکی از ویژگی هایی که می توان برای وردپرس ذکر کرد این است که این نرم افزار نصب شده است و فقط روی وب سرور اجرا می شود و به عنوان نرم افزار بر روی Mac یا Windows و سایر سیستم عامل ها قابل نصب نیست.

وردپرس یک سایت ساز جهانی است ، این سیستم مدیریت محتوا (CMS) توسط بسیاری از مارک های معتبر در جهان استفاده می شود ، مانند: BBC ، Wired ، بیانسه ، Vogue و دیگران. وردپرس در حال حاضر یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا است. 30٪ از مدیران وب از آن استفاده کرده و سایتهایی با این CMS ایجاد کرده اند.

شما می توانید از وردپرس برای ایجاد وب سایت ، وبلاگ های کلاسیک ، فروشگاه های طراحی سایت تجارت الکترونیکی ، وب سایت های تجاری ، انجمن ها ، شبکه های اجتماعی و سایر موارد استفاده کنید.

اما بخاطر داشته باشید ، طراحی سایت وردپرس بهترین سیستم مدیریت محتوای منبع آزاد رایگان است (منبع آزاد به این معنی است که هر کسی با دانش برنامه نویسی می تواند سیستم مدیریت محتوا را متناسب با نیازهای خود شخصی سازی کند) ، اما چندان رایگان نیست.

3- SiteBuilder SiteBuilder

Site Builder یکی دیگر از سایت های آنلاین خارجی است که اخیراً با استقبال خوبی روبرو شده و مورد توجه بسیاری از مدیران وب سایت ها قرار گرفته است. سایت سازنده در مقایسه با سایر سازندگان سایت عملکرد خوبی دارد ، یک ویرایشگر Drag & Drop طراحی سایت وجود دارد.

این ویژگی بسیار ساده باعث شد بسیاری از افراد به سراغ سایت سازنده سایت بروند و از آن به عنوان بستر اصلی سایت خود استفاده کنند.

طراحی سایت اما اگر بخواهیم درباره سایت ساز توضیح بیشتری بدهیم ، می توان گفت این سایت ساز موفق شده است محیطی با تجربه کاربری قوی در پنل کاربری برای کاربران خود ایجاد کند.

4- طراح وب سایت بهسا ، راه حل طراحی ایرانی
بهسا وب سایت ساز
بهسا وب سایت ساز
تاکنون سایت سازهای خارجی طراحی سایت را معرفی کردیم اما به نظر می رسد جای معرفی سایت سازهای ایرانی نیز خالی باشد. در ضمن می خواهیم یکی از بهترین سایت های ابزار در ایران را در خدمت شما ارائه دهیم.

وب سایت ساز بهسا یکی از قدرتمندترین سیستم های سایت سازی است که به تازگی راه اندازی شده و با داشتن امکانات مختلف سایت سازی برای کاربران ایرانی قادر است بسیاری از نیازهای آنها را برآورده کند.

بهسا وب شرایط مناسبی را برای کاربران خود فراهم کرده است طراحی سایت ، ابتدا کاربران بسته به نیاز خود بسته مورد نظر را انتخاب کرده و درخواست خود را ثبت می کنند ، سپس به هر وب سایتی که اخیراً به عضویت سیستم آن درآمده بهسا وب است. ، مهلت 1 روزه استفاده را می دهد سیستم ساخت وب سایت ها و این ویژگی به مردم کمک می کند تا سریعتر و راحت تر تصمیم بگیرند و همچنین قبل از خرید با یکدیگر آشنا شوند.

5- سازنده سایت های پورتال ، راه حل کامل برای ایجاد و طراحی سایت
سایت سازنده پورتال
سایت سازنده پورتال
Portal Site Builder یک سایت ساز ایرانی است طراحی سایت که پس از 4 سال تلاش شبانه روزی توسط تیمی از برنامه نویسان حرفه ای طراحی و اجرا شد. به نظر من چند مورد وجود دارد


تاریخ : 26 خرداد 1400 - 19:52 | توسط : مدیر سایت | بازدید : 1060 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید

خرید بک لینک دائمی

بازخورد یکی از مهمترین مباحث سئو است خرید بک لینک دائمی که بسیاری از افراد در مورد آن نظرات متفاوت و متناقضی دارند. اما امیر گمسری معتقد است که بخش بازخورد 30٪ 100٪ SEO است. بازخورد یک لینک خارجی از سایت (الف) به سایت شما (ب) است خرید بک لینک و کارشناسان آن را لینک سایت (الف) به سایت (ب) می نامند. در واقع ، بازخورد برخی از اعتبار یک صفحه را به صفحه دوم منتقل می کند

بازخورد خرید چیست؟
خرید بازخورد از دیدگاه متخصصان گوگل خرید بک لینک و سئو ، بسته به شرایطی که هنگام خرید دارید ، می تواند بر روی سایت سئو سایت شما تأثیر مثبت یا منفی بگذارد. تاکنون ، ما یاد گرفته ایم که مدیران وب و مدیران سایت باید از شرایط خرید تبعیت کنند. خرید بازخورد سئو توانایی خوبی در افزایش رتبه سئو سایت شما دارد. همانطور که می دانید ساخت بک لینک با توجه به دامنه وب سایت و شرایط آن انجام می شود تا بهترین تأثیر را از بازخورد سایت ما داشته باشید.

ساختار رابطه
هدف از ساختار پیوند یا بازخورد بررسی خرید بک لینک برچسب html برای ایجاد پیوند و آنچه موتورهای جستجو در منبع سایت می بینند. از مارکر برای ایجاد پیوند استفاده می شود. در تصویر زیر قسمت های مختلف این برچسب را به شما نشان داده ایم.

ساختار بازخورد

متن پیوست شده یا همان عبارتی که مرتبط است.
خرید بک لینک ویژگی Nofollow که می تواند برای پیوندها در نظر گرفته شود تا خزنده Google هنگام بررسی پیوندهای اعتباری را منتقل نکند و فقط از یک صفحه به صفحه دیگر منتقل شود.
اگر می خواهید پیوند شما در یک برگه جدید در مرورگر باز شود ، می توانید از عملکرد خالی "target =" _ استفاده کنید.
لینک سازی چیست؟
روابط ساختن دو قسمت اصلی دارد: ایجاد روابط درونی و بیرونی. پیوند داخلی به معنای پیوند دادن از صفحات دیگر سایت ما به صفحات دیگر سایت ما است.

اما سوال مهمتر این است که اتصال خارجی چیست! خرید بک لینک وقتی از سایت دیگری به سایت ما یک طرفه می شوید ، یک پیوند کاملاً یک طرفه به سایت ما بازخورد محسوب می شود و برای Google ارزشمند است.

ارتباط داخلی و خارجی

پیوندهای موتور جستجو به چه معناست؟
بازخورد موتور جستجو ، به ویژه Google ، برای دو منظور مهمتر است:

برای رتبه بندی در نتایج جستجو ، صفحات را رتبه بندی کنید
صفحات وب جدیدی پیدا کنید
خرید بک لینک شما باید تاریخچه خزیدن را بدانید. وقتی Google برای اولین بار یک صفحه وب را می گیرد ، کل صفحه را اسکن کرده و به آن صفحه پیوند می خورد. اگر به کل دنیا در وب به عنوان کتابخانه نگاه کنید و سایت ها توسط کتاب های این Google خوانده می شوند ، همه آنها کتاب های جدیدی هستند و در کتاب های پرفروش و معتبر و برای آن میزان علاقه معرفی شده اند ، معیارهای خاص خود را دارد.

از این طریق یاد گرفتیم که گوگل نه تنها مطالب محمد جانبلاغی موجود در وب سایت ها ، بلکه پیوندهای صفحه را نیز می خواند. در واقع علاوه بر محتوا ، تعداد پیوندهای خروجی و کیفیت آنها نیز برای گوگل مهم است.

خوب ، ما یاد گرفته ایم که پیوندها برای گوگل مهم هستند و یکی از عوامل Google برای رتبه بندی و رتبه بندی نتایج جستجو برای بک لینک ها است. خرید بک لینک در سال های ابتدایی گوگل و در حالی که PageRank وجود داشت ، تعدادی از کارشناسان با بدخواهی PageRank جعلی را برای خود ایجاد کردند و دارای رتبه بندی خوبی در نتایج جستجو بودند ، که گوگل پاسخ جسورانه ای به آن داد و الگوریتم خود را به پنگوئن ارائه داد. در صفحه نتایج جستجو برای دوستانی که کارهای غیراصولی انجام می دهند.

الگوریتم پنگوئن روی خرید بک لینک پیوندهایی برای شناسایی و تحریم سایتهایی که نقض می کنند تمرکز دارد. اما فاکتورهای زیادی برای بخش بازخورد وجود دارد که برخی از آنها را برای شما آماده کرده ایم.

 

بازخورد از دامنه های قدیمی: بازخورد به دامنه های خرید بک لینک قدیمی که در حال به روزرسانی هستند قوی تر از دامنه های جدید است.
تعداد دامنه هایی که به شما منجر می شوند: تعداد دامنه هایی که به سایت شما لینک می شوند یکی از مهمترین فاکتورهای Google در صفحه نتایج جستجو است. تصویر زیر 1 میلیون صفحه نتایج جستجو را نشان می دهد.


تعداد صفحات پیوند داده شده: تعداد صفحات دارای پیوند خرید بک لینک (که به سایت ما پیوند دارند) از یک دامنه نیز بر رتبه بندی تأثیر می گذارد.
بازخورد عبارت مرتبط: بله ، عبارتی که با آن بازخورد ایجاد می شود نیز برای رتبه بندی مهم است ، اما باید مراقب باشیم که این کار را به صورت اسپم و غیرمعمول انجام ندهیم!
نام جایگزین (Alt) در بازخورد تصویر: هنگام طبقه بندی تصاویر به عنوان بازخورد به عنوان متن لنگر ، alt مهم است.
بازخورد از سایت های edu یا .gov. : آقای مت کاتز ، مدیر اسپم گوگل ، گفت که عامل اصلی پیوندهای با کیفیت edu نیست ، gov و Google بسیاری از این دامنه ها را نادیده می گیرد. اما نمی توان گفت که این نوع پیوندها از نظر گوگل کاملاً بی تأثیر هستند.
اصالت صفحه پیوندی: تراکم یا خرید بک لینک اصالت صفحه ای که از آن پشتیبان تهیه کرده اید از گذشته تا به امروز برای Google مهم بوده است.


اعتبار دامنه های بازخورد: اعتبار خرید بک لینک تراکم دامنه های بازخورد


تاریخ : 26 خرداد 1400 - 19:40 | توسط : مدیر سایت | بازدید : 967 | موضوع : وبلاگ | نظر بدهید